Jdi na obsah Jdi na menu
 

Registrace CZ

 

Vítejte v registračním formuláři, nejprve několik praktických rad,
prosíme, čtěte pozorně!


- Pokud přihlašujete více osob, vyplňte, prosím, formulář za každého zvlášť (i za děti!)
Do kolonky "Skupina" uveďte u každého stejný "kód" (např. iniciály rodičů, oblíbené souhvězdí, strom, zvíře apod.) abychom snáze poznali, kdo k sobě patří :-)

- Žádáte-li o slevu na účastnickém poplatku, vyplňte, prosím, on-line žádost o slevu na našem webu, organizátoři Vaší žádost zváží a případně navrhnou vhodné řešení.

- Dharma Yoga - všichni účastníci kempu budou požádáni o každodenní pomoc s chodem společenství, fukčností prostoru… (úklid, pomoc v kuchyni, péče o stan, pomoc s dětským programem, role v ranním divadle..) při registraci společně najdeme činnost úměrnou Vašim možnostem, zájmům, věku...

- Platby za jednotlivé dny budeme počítat bez vyjímek od večeře do oběda, prosíme předem, abyste nevyžadovali jiné možnosti, neb při velkém počtu účastníků je poměrně komplikované řešit "individuální plán".

Odesláním registračního formuláře také udělujete souhlas pro Tančíme.cz, spolek, aby ve smyslu Nařízení EP a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně osobních údajů zpracovával tyto osobní údaje (jméno a příjmení, datum narození, e-mail, telefon) pro účely komunikace související s registrací na určitou akci a příležitostnými informacemi o dalších aktivitách Tančíme.cz po dobu 10 let.
Podle Nařízení můžete žádat informace jaké údaje zpracováváme, požadovat jejich opravu nebo aktualizaci, případně tento svůj souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním mailu na adresu
info@dancecamp.cz a Vaše osobní údaje budou z databáze odstraněny.

 

Jméno                                                          

Příjmení                                        

Datum narození DD.MM.RRRR      

E-Mail                                           

Telefon                                          

Skupina                                        

Pokud jedete na kemp poprvé, snažte se dorazit na samotný začátek kempu. Vy ostatní máte možnost přijet později, avšak vězte, že při naplnění maximálního počtu, budeme upřednostňovat přihlášky těch, kteří jsou přihlášeni na celý kemp!
Kolonky Příjezd a Odjezd vyplňujte jen v případě, že přijedete později, než v pátek 13.7. odpoledne a / nebo odjedete dříve, než v pátek 20.7. 2018

Příjezd DD.MM.RRRR                                    

Odjezd DD.MM.RRRR                

Preferovaný způsob ubytování

 Vlastní stan - kdo můžete, berte stan, kapacita budov je omezená

 Budova - vlastní spacák, případně i karimatka, k dispozici omezený počet matrací

 Pension ve vesnici

 Pension ve vesnici - prosím pomoc se zajištěním

 Speciální požadavky na stravu

Standardně bude k dispozici vegetariánská strava, pokud máte nějaké další specifikace, napište nám o tom.

Strava                                          

Pokud je ještě něco důležitého, co byste chtěli dodat, uveďte to, prosím, stručně do následující kolonky (max 200 znaků)

 Poznámka