Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pro přihlášení vyplňte PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

POČET PŘIHLÁŠENÝCH ÚČSTNÍKŮ KEMPU PRO ROK 2017 JE NAPLNĚN, MŮŽETE SE ALE JEŠTĚ PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI

CENA - Dospělí 5 500,- Kč, děti 2 700,- Kč (O možných slevách čtěte níže)

UBYTOVÁNÍ - Vlastní stan, penizon v obci či společná nocležna (vlastní spacák a karimatka), další detaily jsou v přihlašovacím formuláři.


Registrace se stává závaznou po zaplacení zálohy 1000,- Kč na účet 221756880 / 0300​Do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a přijímení. Zálohu prosím uhraďte do 14 dnů od přihlášení, jinak Vám nemůžeme garantovat, že se na kemp vejdete, neb zájem je rostoucí a kapacita omezena. 


SLEVY Důchodci, studenti, nezaměstnaní: 4900,- Kč, Rodinná sleva (pro tři a více): Součet plné ceny za všechny mínus jedna třetina. Žádost o slevu je možná pouze skrze tento formulářCena kempu by neměla ovlivnit Vaši možnost zúčastnit se. Pokud chcete na kemp přijet, ale nemůžete jej zaplatit, najdeme společně cestu, jak Vaši účast uskutečnit. Začněte vyplněním formuláře.​ Žádosti přijme registrační tým, ozveme se. Prosíme o trpělivost. Účastníci ve věku 18 - 35 let, neváhejte požádat o grant z mezinárodního fondu Sufi Ruhaniat Youth (pouze v Angličtině). Český kemp je na seznamu akcí, které tento fond oficiálně podporuje!!

thumb_p1370606_1024_resize.jpg

Prostudujte též prosím "PODNĚTY K POKOJNÉMU SOUŽITÍ NA KEMPU". 


Kontaktní osoba: Petra Pešičková - info@dancecamp.cz,

                                                            tel.: +420 777 293 268