Milé tanečnice, milí tanečníci,  kemp 2024 je v tuto chvíli plně obsazen včetně míst náhradníků, a registrace jsou tedy ukončeny. Kapacita centra není nafukovací, tak víc Vás opravdu vzít nemůžeme, i kdybychom rádi. Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny, kteří letos dorazí.

For English version click here.

REGISTRACE
Vaše přihlášky zaznamenáváme v pořadí, ve kterém přicházejí. V případě dosažení limitu počtu účastníků na akci budete mít přednost v tom pořadí, ve kterém jste se registrovali. 

Vzhledem k výrazně vzrůstajícímu zájmu o akci, kdy už nejsme schopni uspokojit všechny zájemce, a zároveň speciálnímu charakteru kempu, kdy nejde o festival, mozaiku akcí, ale společnou týdenní cestu se svým začátkem a koncem, budeme letos upřednostňovat účastníky na celou dobu kempu před těmi, kteří by chtěli dorazit jen na část. Pokud se tak při registraci přihlásíte pouze na část kempu, budete automaticky zařazeni do náhradníků. Možnost Vaší účasti Vám pak potvrdíme až v polovině června po přihlášení ostatních zájemců. 

CENA 2024

Ceny pro letošní rok zůstávají stejné jako v loňském roce.
 

tanceDospělí (od 19 let):            7 300 Kč – celý kemp

                                               3 300 Kč – víkend

Teenageři (13 – 19 let):    5 100 Kč – celý kemp

                                               2 300 Kč – víkend

Děti (od 3 do 13 let):          3 700 Kč – celý kemp

                                               1 700 Kč – víkend

Děti (do 3 let):                      zdarma

 


SLEVY 

Vybrané prostředky se vrací zpět do chodu a rozvoje kempu i podpory účastníků s omezenějšími možnostmi. Zkuste tedy prosím zvážit, jestli slevu ve své konkrétní situaci skutečně potřebujete.
Cena kempu by ale neměla ovlivnit Vaši možnost zúčastnit se.
Pokud tedy chcete na kemp přijet, ale nemůžete zaplatit plnou cenu, najdeme společně cestu, jak Vaši účast umožnit.
O jakoukoli slevu je možné žádat pouze prostřednictvím formuláře – současně s přihláškou tedy vyplňte i Žádost o slevu.

Rodinná sleva (pro tři a více): Plná cena za všechny mínus jedna pětina až jedna třetina.
Žádosti přijme registrační tým a navrhne řešení. Prosíme o trpělivost. Vzhledem k tomu, že děti mají cenu automaticky nižší, je v kombinaci s rodinnou slevou Vaše cena opravdu výrazně nižší. Abychom byli schopni takové ceny nadále poskytovat a zároveň zajistit chod kempu, potřebovali bychom od Vás recipročně spolupráci. Požádali bychom Vás proto o výpomoc dětskému týmu v rámci některého programu, například výpomoc s péčí o dětskou skupinu v průběhu některého večera nebo během procházky do lesa. Na konkrétní formě se domluvíme na místě.

Účastníci ve věku 18 – 39 let, neváhejte požádat o grant z mezinárodního fondu The Next Gen Scholarship Fund a dále “Apply now” (pouze v angličtině). Český DanceCamp tento fond podporuje! Pokud byste potřebovali pomoc s žádostí a napsáním doporučení, pište na info@dancecamp.cz

UBYTOVÁNÍ – Vlastní stan, či společná nocležna (vlastní spacák a karimatka). Pokud je to možné, volte prosím ubytování ve vlastním stanu, případně obytném voze. Ubytování v budově má omezenou kapacitu a je určeno primárně pro ty, kteří ze zdravotních a dalších důvodů ve stanech spát nemohou.


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Prostudujte též prosím “PODNĚTY K POKOJNÉMU SOUŽITÍ NA KEMPU“.