Milé tanečnice, milí tanečníci, kapacita kempu pro rok 2023 je v tuto chvíli naplněna. Pokud mát zájem se ještě zúčastnit, vyplňte nám i tak registrační formulář nebo napište na info@dancecamp.cz – rádi Vás zařadíme do seznamu náhradníků a ozveme se, jakmile nastanou nějaké změny. Ty se každoročně dějí, ale i náhradníků je mnoho, tak nemůžeme nic slibovat.

For English version click here.

REGISTRACE
Vaše přihlášky zaznamenáváme v pořadí, ve kterém přicházejí. V případě dosažení limitu počtu účastníků na akci, budete mít přednost v tom pořadí, ve kterém jste se registrovali. Zároveň také platí přednost tanečníků účastnících se celé doby kempu před těmi, kteří by chtěli přijet např. pouze na víkend.

Léto svádí k volnosti a stává se nám, že účastníci doráží později, než na kdy byli registrováni. Prosíme o pochopení, že i v takovém případě je třeba následně uhradit částku za všechny dny, na které jste se registrovali (přičemž pokud odjíždíte či přijíždíte jindy, než na oficiálním počátku a konci kempu, počítáme částku vždy za celý započatý den, tj. od večeře do oběda). 

CENA

Snažili jsme se nastavit cenu za daných složitějších podmínek na co nejnižší úrovni a pevně doufáme, že se nám ji podaří udržet až do léta. Loni jsme byli v podobné situaci a povedlo se to:-). Pokud by se ovšem stalo, že by ceny do té doby zamířily nepředvídaně příliš prudce vzhůru, museli bychom Vás požádat o vyšší částku. V takovém případě bychom Vám samozřejmě vrátili zálohu, pokud byste si svou účast rozmysleli. Každopádně všichni doufáme, že tyto ceny platit budou.

tanceDospělí (od 19 let):            7 300 Kč – celý kemp

                                               3 300 Kč – víkend

Teenageři (13 – 19 let):    5 100 Kč – celý kemp

                                               2 300 Kč – víkend

Děti (od 3 do 13 let):          3 700 Kč – celý kemp

                                               1 700 Kč – víkend

Děti (do 3 let):                      zdarma

 


SLEVY 

Vybrané prostředky se vrací zpět do chodu a rozvoje kempu i podpory účastníků s omezenějšími možnostmi. Zkuste tedy prosím zvážit, jestli slevu ve své konkrétní situaci skutečně potřebujete.
Cena kempu by ale neměla ovlivnit Vaši možnost zúčastnit se.
Pokud tedy chcete na kemp přijet, ale nemůžete zaplatit plnou cenu, najdeme společně cestu, jak Vaši účast umožnit.
O jakoukoli slevu je možné žádat pouze prostřednictvím formuláře – současně s přihláškou tedy vyplňte i Žádost o slevu.

Rodinná sleva (pro tři a více): Plná cena za všechny mínus jedna pětina až jedna třetina.
Žádosti přijme registrační tým a navrhne řešení. Prosíme o trpělivost.
Účastníci ve věku 18 – 40 let, neváhejte požádat o grant z mezinárodního fondu The Next Gen Scholarship Fund a dále “Apply for a scholarship” (pouze v angličtině). Český DanceCamp tento fond podporuje!

UBYTOVÁNÍ – Vlastní stan, či společná nocležna (vlastní spacák a karimatka). Pokud je to možné, volte prosím ubytování ve vlastním stanu případně obytném vozu. Ubytování v budově má omezenou kapacitu a je určeno primárně pro ty,
kteří ze zdravotních a dalších důvodů ve stanech spát nemohou.


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Prostudujte též prosím “PODNĚTY K POKOJNÉMU SOUŽITÍ NA KEMPU“.                                          

Po