Vítejte v registračním formuláři,
nejprve několik praktických rad, prosíme, čtěte pozorně!

– Pokud přihlašujete více osob, vyplňte, prosím, formulář za každého zvlášť (i za děti!)
Letos jsme přidali kolonku “Skupina”, abychom snáze poznali, kdo ke komu patří 🙂
Pokud Vás tedy jede víc najednou, vymyslete nějaké jméno, které dáte Vaší skupině / rodině (např. iniciály rodičů, oblíbené souhvězdí, strom, zvíře apod.) a do této kolonky “Skupina” ho u každého z Vás napište.

– Žádáte-li o slevu na účastnickém poplatku, vyplňte, prosím, on-line žádost o slevu na našem webu, organizátoři Vaši žádost zváží a případně navrhnou vhodné řešení.

– Dharmajóga – všichni účastníci kempu budou požádáni o každodenní pomoc s chodem společenství, funkčností prostoru (např. úklid, pomoc v kuchyni, péče o stan, pomoc s dětským programem atd.) při registraci společně najdeme činnost úměrnou Vašim možnostem, zájmům, věku…

– Platby za jednotlivé dny budeme počítat bez výjimek od večeře do oběda, prosíme předem, abyste nevyžadovali jiné možnosti, neb při velkém počtu účastníků je poměrně komplikované řešit “individuální plán”.

Pokud jedete na kemp poprvé, snažte se dorazit na samotný začátek kempu.
Vy ostatní máte možnost přijet i později, avšak vězte, že při naplnění maximálního počtu budeme upřednostňovat přihlášky těch, kteří jsou přihlášeni na celý kemp!

Preferovaný způsob ubytování:
Vlastní stan - kdo můžete, berte stan, kapacita budov je omezenáBudova - vlastní spacák, případně i karimatka, k dispozici je omezený počet matracíPension - zařídím si sám

Speciální požadavky na stravu

Standardně bude k dispozici vegetariánská strava, pokud máte nějaké další specifikace, napište nám o tom.

Pokud je ještě něco důležitého, co byste chtěli dodat, uveďte to, prosím, stručně do následující kolonky: