Registrační formulář

Milé tanečnice, milí tanečníci,  kemp 2024 je v tuto chvíli plně obsazen včetně míst náhradníků, a registrace jsou tedy ukončeny. Kapacita centra není nafukovací, tak víc Vás opravdu vzít nemůžeme, i kdybychom rádi. Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny, kteří letos dorazí.

 

Vítejte v registračním formuláři,
nejprve několik praktických rad, prosíme, čtěte pozorně!

– Pokud přihlašujete více osob, vyplňte, prosím, formulář za každého zvlášť (i za děti!)
I letos jsme uvedli kolonku “Skupina”, abychom snáze poznali, kdo ke komu patří 🙂
Pokud Vás tedy jede víc najednou, vymyslete nějaké jméno, které dáte Vaší skupině / rodině (např. iniciály rodičů, oblíbené souhvězdí, strom, zvíře apod.) a do této kolonky “Skupina” ho u každého z Vás napište. Toto jméno si prosím také zapamatujte, u registrací na začátku kempu s na něj budeme ptát 🙂

– Nezapomeňte za každého přihlášeného poslat zálohu 1000,- korun na účet 221756880 / 0300 u ČSOB.
Teprve pak je Vaše registrace plně dokončená a místo rezervované.

– Ubytování – pokud je to možné, vezměte si prosím vlastní stan. Ubytování v budově má omezenou kapacitu a je určeno primárně pro ty, kteří ze zdravotních a dalších důvodů ve stanech spát nemohou.

– Žádáte-li o slevu na účastnickém poplatku, vyplňte, prosím, současně s přihláškou i on-line žádost o slevu, registrační tým Vaši žádost zváží a případně navrhne schůdné řešení.

– Dharmajóga – všichni účastníci kempu budou požádáni o každodenní pomoc s chodem společenství, funkčností prostoru (např. úklid, pomoc v kuchyni, péče o stan, pomoc s dětským programem atd.) při registraci společně najdeme činnost úměrnou Vašim možnostem, zájmům, věku…