SKLADBA TVŮRČÍHO TÝMU JE PROMĚNLIVÁ, TITO VŠICHNI BY TAM VŠAK MĚLI BÝT + SPOUSTA DALŠÍCH  


Ludmila Chrášťanská    www.centrum-nesmen.cz  

Kempová “babička”, má na starost organizaci, program, workshop pro “nováčky” a vede tance…

Tance jsem potkala těsně po revoluci a nadchly mne. V Čechách je v té době nikdo neznal a tak jsem jezdila za učiteli do Německa a Švýcarska a pak je začala sama učit, ale učitelkou tanců univerzálního míru jsem oficiálně až od r. 2004 a od r. 2008 i mentorkou jejich výuky. Na tancích miluji to, co souvisí s mými vnitřními pocity a věděním: že všechny duchovní cesty mají společného jmenovatele, všechny uctívají jediný zdroj, byť různými způsoby. Je úžasné moci zapojit se do proudu lidí, pro které je posvátno v životě důležité a nějakým způsobem ho uctívají. Baví mně spojování různých duchovních tradic, sebepoznávání, vnitřní práce a přechodové rituály. Díky Vesmíru či milosti boží mohu trávit hodně času s lidmi, kteří pochopili, že nezmění svět a musí změnit sebe, (už 20 let vedu centrum v Nesměni v Jižních Čechách).


Petra Pešičková

Přihlášky, registrace, aukce, divadlo.

Tance, a to jakékoliv 🙂 jsou jednou z mých srdečních záležitostí. Atmosféra dancecampu je pro mě vždy mimořádná a nezapomenutelná, proto na kemp jezdím
již řadu let. Miluji setkávání lidí v kruhu, hudbu a zpěv, tanec, kreativitu a děti různých věkových kategorií 🙂

Na kempu Petra zajišťuje registraci, komunikaci a šíření informací, podílí se na přípravě aukce a divadel.


Petuka Arcimovičová    www.qigong-pro-zeny.cz

Divadlo, tance s dětmi.

Tančeme, výskejme, bubnujme, vždyť už je na čase, ať je nám na tom světě hezky, společně. Jdu cestou tanců s mladými lidmi i dětmi, s lidmi, jak fyzicky tak mentálně postiženými, s dospělými všech národností a jsem moc vděčná, za každý kontakt očí, za každé objetí. Na kempu se věnuju divadlu, příběhům ze života lidí a bytostí, které významně ovlivnili historii, když vedli lidstvo k Bohu.
A taky hodně skotačím 🙂Zdeněk Houra    www.volny.cz/houry

Karma joga, vícehlasé zpěvy.
Zdeněk se svou ženou Martinou také patří k těm, kteří jsou součástí tanční komunity v Čechách od začátku a už mnoho let se aktivně podílejí nejen na vlastních akcích, ale i na dance campech. Zdeněk na dance campu pomáhá s koordinací karma yogy a vede vícehlasé sborové zpěvy.


Honza Kuželka

Hudba.

Hraní k tancům pro mě byla láska
na první pohled a trvá už přes 15 let! 🙂


Zuzka Préma

Dětský tým.

Tanec patří neoddělitelně k mé duchovní cestě jednoty všeho stvořeného. Miluji tanec téměř jakéhokoliv druhu, tančím ráda životem obklopená dětmi a milými lidmi.
Tance míru vyjadřují jednotu a to se mnou náramně souzní. Proto jsem zapojená i ve výcviku a ráda občasně vedu tance v různých skupinách dětí i dospělých.
Na kempu budu hlavně organizovat odpolední dílničky pro děti a dětské kruhy a tance uprostřed přírody.


Ondra Vaněk

Divadlo, otevřené taneční sessions, časomíra, mužský kruh.

Jsem Ondra, toho času biochemik žijící v Praze, baví mě třeba příroda, cestování, hudba, mužské kruhy, masáže a dělat akce pro lidi; na kempu se mnou bude i moje žena Zuzka a mí synové Mikuláš, Eliáš a Samuel. Na Tancích se mi líbí hlavně onen úžasný pocit propojených srdcí a pak také svoboda v tom, že nikdo nikomu nevnucuje nějakou ideologii či víru, každý si může vybrat sám, co a jak sebou nechá prostoupit.
Na kempu budu hlídat čas, hrát v divadle, připravovat otevřené taneční sessions, prodávat trička a tmelit muže.


Zuzka Michálková    zivotvbarvach.webnode.cz

Dětský tým, divadlo, ženský kruh.

Kempem protančíme celá rodina, s mými třemi syny a mužem Ondrou. V soukromí jsem žena, matka, vědecká pracovnice, velmi mě naplňuje práce s ženami a ženskými tématy. Na kempu se postarám o část divadel, budu součástí dětského týmu a též organizovat ženské spolubytí.


David Tvardík

Technická podpora.

David nám pomáhá zajistit technické zázemí, tedy vše, co je potřeba postavit, připevnit, přišroubovat, zalepit, natáhnout, … ale stejně tak i odendat, přenést, odšroubovat, urvat… Konečně se tedy letos budou učitelé tanců věnovat více tancům, než-li šroubovákům a lepicím páskám. Hurááá.


Broňa

Účetnictví.

Má to na dance camp asi nejblíže z nás – chodí do Nesměně “přes pole” a udržuje naše činnosti v rámci účetních kolonek –  vede účetnictví. Ale nejen to, nevynechá téměř žádný workshop těchto tanců a někdy si zajede i do Č. Budějovic na taneční večery.