Team-reg

Milí Týmáci,
Vítejte v registračním formuláři!
Tady a teď máte jedinečnou příležitost se zapojit do úžasné akce zvané DanceCamp 2024!
Pokud přihlašujete více osob, vyplňte, prosím, formulář za každého zvlášť (i za děti!) :-
)

  Vzhledem k výrazně vzrůstajícímu zájmu o akci, kdy už nejsme schopni uspokojit všechny zájemce, a zároveň speciálnímu charakteru kempu, kdy nejde o festival, mozaiku akcí, ale společnou týdenní cestu se svým začátkem a koncem, budeme letos upřednostňovat účastníky na celou dobu kempu před těmi, kteří by chtěli dorazit jen na část. Pokud se tak při registraci přihlásíte pouze na část kempu, budete automaticky zařazeni do náhradníků. Možnost Vaší účasti Vám pak potvrdíme až v polovině června po přihlášení ostatních zájemců.

  Preferovaný způsob ubytování:
  Vlastní stan - kdo můžete, berte stan, kapacita budov je omezená a přednost mají ti kteří ze zdravnotních či jiných důvodů ve stanu spát nemohou.Budova - vlastní spacák, případně i karimatka, k dispozici je omezený počet matracíPension - zařídím si sám/sama

  Speciální požadavky na stravu
  Standardně bude k dispozici vegetariánská strava. Kromě toho je možné si objednat alternativu ve formě vegan & bezlepek & bez laktózy. Mějte prosím na paměti, že tato alternativa vyžaduje speciální suroviny i čas na přípravu navíc, a proto počítejte s příspěvkem 300 korun na týden. Také pro jistotu upozorňujeme, že z organizačních důvodů není možné přecházet během týdne volně z jedné varianty stravy na druhou. Přejete si tedy pro sebe objednat variantu vegan & bezlepek & bez laktózy? (ANO/NE)

  Pokud je ještě něco důležitého, co byste chtěli dodat, uveďte to, prosím, stručně do následující kolonky: