Registrační formulář – Team

Vítejte v registračním formuláři,
nejprve několik praktických rad, prosíme, čtěte pozorně!

– Pokud přihlašujete více osob, vyplňte, prosím, formulář za každého zvlášť (i za děti!)
I letos jsme uvedli kolonku “Skupina”, abychom snáze poznali, kdo ke komu patří 🙂
Pokud Vás tedy jede víc najednou, vymyslete nějaké jméno, které dáte Vaší skupině / rodině (např. iniciály rodičů, oblíbené souhvězdí, strom, zvíře apod.) a do této kolonky “Skupina” ho u každého z Vás napište.

– Nezapomeňte za každého přihlášeného poslat zálohu 1000,- korun na účet 221756880 / 0300 u ČSOB.
Teprve pak je Vaše registrace plně dokončená a místo rezervované.

– Žádáte-li o slevu na účastnickém poplatku, vyplňte, prosím, současně s přihláškou i on-line žádost o slevu na našem webu, organizátoři Vaši žádost zváží a případně navrhnou schůdné řešení.

– Dharmajóga – všichni účastníci kempu budou požádáni o každodenní pomoc s chodem společenství, funkčností prostoru (např. úklid, pomoc v kuchyni, péče o stan, pomoc s dětským programem atd.) při registraci společně najdeme činnost úměrnou Vašim možnostem, zájmům, věku…

– Ve výjimečných případech platby za jednotlivé dny je budeme počítat bez výjimek od večeře do oběda, prosíme předem, abyste nevyžadovali jiné možnosti, neb při velkém počtu účastníků je velmi komplikované řešit “individuální plán”.

  Pokud jedete na kemp poprvé, snažte se dorazit na samotný začátek kempu.
  Vy ostatní máte možnost přijet i později, avšak vězte, že při naplnění maximálního počtu budeme upřednostňovat přihlášky těch, kteří jsou přihlášeni na celý kemp!

  Preferovaný způsob ubytování:
  Vlastní stan - kdo můžete, berte stan, kapacita budov je omezenáBudova - vlastní spacák, případně i karimatka, k dispozici je omezený počet matracíPension - zařídím si sám/sama

  Speciální požadavky na stravu
  Standardně bude k dispozici vegetariánská strava. Kromě toho je možné si objednat alternativu ve formě vegan & bezlepek & bez laktózy. Mějte prosím na paměti, že tato alternativa vyžaduje speciální suroviny i čas na přípravu navíc, a proto počítejte s příspěvkem 300 korun na týden. Také pro jistotu upozorňujeme, že z organizačních důvodů není možné přecházet během týdne volně z jedné varianty stravy na druhou. Přejete si tedy pro sebe objednat variantu vegan & bezlepek & bez laktózy? (ANO/NE)

  Pokud je ještě něco důležitého, co byste chtěli dodat, uveďte to, prosím, stručně do následující kolonky: